Patron Tekmele

Patron Tekmele

İşyerinde sürekli seni diğer iş arkadaşlarının arasında bozan ve maaşını zamanında ödemeyen gıcık patronuna karşı artık intikam alma vakti geldi. Hemen kendini tekme atma konusunda geliştirerek patronuna tekme atabilir ve en uzağa doğru fırlatabilirsin. Oyuna başladıktan sonra patronuna tekme attıktan sonra en uzağa gidebilmesi için tekme konusunda biraz kendini geliştirmen gerekiyor. Hız ayarı en sona geldiği zaman tekme tuşuna basarak hayatı sana zehir eden patronuna dersini verebilirsin. Böylece uzaklara kadar giden patronun bir daha sana kötü şekilde davranamayacak ve dersini almış olacak. Tekme atacağın patronunu ne kadar uzağa yollayabilirsen bir o kadar da puan toplayacaksın. Bu yüzden elinden geldiğince en hızlı şekilde tekme atmaya çalışmalısın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık