Pepee Balon Patlatma

Pepee Balon Patlatma

Havaya bırakılmış olan balonları birer birer patlatmayı kafasına koyan sevilen çizgi film kahramanı Pepee, nasıl yapacağını düşünüyor. Sonunda parlak bir fikir bulan Pepee, uçak sürerek balonları patlatmaya karar verdi. Fakat uçak sürmeyi bilmeyen Pepee çevresindeki insanların yardımını bekliyor. Peki sen balonları patlatmak isteyen Pepee’ye yardımcı olarak uçak kullanmak ve havaya bırakılmış olan balonları patlatmak ister misin? Oyuna başladıktan sonra Pepee ile beraber uçakla uçarak balonları patlatmaya çalışırken uçağın kontrolünü güzel şekilde sağlamalı ve siyah renkli balonlardan uzak durmalısın. Renki olan her patlattığın balon sana puan kazandıracak olsa da, topladığın balonları siyah balonlar yüzünden kaybedebilirsin. Bu yüzden siyah balonların dışındaki balonları patlatmaya özen göstermeli ve oyunu yüksek puanlarla tamamlamaya çalışmalısın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık