Pepee Giydirme

Pepee Giydirme

Sevilen çizgi film kahramanı Pepee’yi giydirerek farklı bir kombin oluşturmak ister misin? Çizgi film ve giydirme oyunları kategorisine yeni eklenen bu oyuna başladıktan sonra yeni kıyafetler alan Pepee, ne yazık ki giyeceği kıyafetlere karar veremedi. Bu yüzden yaptığın şık kombinlerle adını duyurduğun için senden yardım isteyen Pepee, dolabındaki kıyafetlerden kendisine en uyumlu kıyafetleri giydirmeni istiyor. Oyuna başladıktan sonra kıyafet, gözlük, maske, ayakkabı, şapka v.b ürünlerden Pepee’ye giydirmelisin. Dış görünüşüne dikkat eden ve arkadaşı Şila’yı uzun zaman sonra görecek olan Pepee, biricik arkadaşı Şila’ya güzel gözükmek istiyor. Eğer Pepee’nin senden bu ricasını geri çevirmeyip kabul edersen sana minnettar kalacak ve Şila ile buluşmaya daha özgüvenli gidecek.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık