Pijama Partisi

Pijama Partisi

Kız kıza yapılacak olan pijama partisine katılacak olan 2 şirin kıza yardımcı olarak pijama partisinde hem rahat hemde dikkat çekici gözükmesini sağlayabilir misin? Kızlar her ne kadar pijama partisine gidecek olsalarda güzelliklerinden ve dış görünüşlerinden taviz vermek istemiyorlar. Bu yüzden pijama partisinde rahat ve güzel kıyafetleri tercih etmek isteyen kızlara yardımcı olmak sana kalmış. Saç bandanası, eşofman, pijama, şort gibi ürünlerden dilediklerini kızlara giydirebilirsin. Pijama partisine kıza bir zamanın kalması 2 şirin kızın panik olmasına sebep oluyor. Panik olan kızları sakinleştirmek için onları bir an önce pijama partisine hazırlayabilirsin. Bakalım oyunda pijama partisi için giydireceğin kızlar onlar için seçtiğin kıyafetleri beğenecekler mi?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık