Pinkie Pie Zıpla

Pinkie Pie Zıpla

Eğlenceli bir My Little Pony şimdi sitemizde, bu oyunumuzda My Little Pony sevilen karakteri Pinkie Pie ile bir maceraya başlayacaksınız. Pinkie Pie Bulutlar üzerinde zıplayarak puanlar toplamaya çalışıyor.Yön tuşlarını kullanarak sağ veya sola zıplamasını sağlayın ve buluntların üzerine basmasını sağlayın.Bulutlardan yalnızca bir kere zıplayabilirsiniz ve bastığınız bulut hemen kaybolur. Oyun içerisindeki nesneleri toplayarak daha hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık