Pinkie Pie Zıplama Macerası

Pinkie Pie Zıplama Macerası

My Little Pony oyunları arasına yeni eklenen harika ve çok keyifli bir oyun ile karşınızdayız. Rengarenk bir ormanda sevimli pony karakteri Pinkie Pie ile harika bir zıplama macerasına başlayacaksınız. Sürekli hareket eden taşlar üzerinden doğru hamleyi yaparak bir üst taşa geçmeye çalışacak böylece hem başarılı olmuş olacak hemde yıldızları toplayarak ilerleyeceksiniz.

Pinkie pie zıplama macerası oyunumuzda kayan taşların üstüne zıplamak için en doğru hamleyi yapmaya çalışacaksınız. Taş tam üstünüze geldiği zaman boşluk tuşuna basacak ve bir üstteki taşa çıkmış olacaksınız. Unutmayın, eğer taşı kaçırır ve zıplarsanız düşersiniz ve yeniden baştan devam etmek zorunda kalırsınız. Çok keyifli ve eğlenceli pony oyunu, Pinkie Pie Zıplama macerası oyununda iyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık