Pony Diş Fırçası Macerası

Pony Diş Fırçası Macerası

My Little Pony diş fırçası ile mikroplara karşı diş fırçası ile savaş açıyor.Diş fırçası ile karşısına çıkacak mikropları etkisiz hale getirebilirsiniz.My Little Pony’i yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.Z ve ya C tuşu ile zıplayabilir,X tuşu ile mikroplara fırçanız ile vurabilirsiniz.Unutmayın 3 canınız var My Little Pony’i bozguna uğratmak istemiyorsanız 3 kere ölmemelisiniz.Mavi noktalara gelerek öldüğünüzde tekrardan mavi noktalardan başlayabilirsiniz.Cadılara uğrayarak  My Little Pony Parası  karşılığında eşyalar satın alabilirsiniz.İyi Eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık