Pony Kartları Eşleştirme

Pony Kartları Eşleştirme

My Little Pony kart eşleştirme oyunu ile bakalım kaç puan yapacaksınız.Kahramanların kartlarını eşleştirerek yüksek skorlara ulaşacaksınız. Pony kartlarını yan yana üst üste ikişer şekilde birleştirerek yok edebilirsiniz. Yön tuşları ile ve ya W,A,S,D tuşları ile  kartların yönlerini yukarı veya aşağı, sağ veya sol yönlü belirleyebilirsiniz.Kartları ikili gruplar halinde yan yana getirip yok edin.Zeka ile karışmış becere oyunun da tüm kartları yok edebilir ve skorunuzu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.Bakalım en fazla kaç puan yapacaksın ? İyi Eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık