Portekiz Rallisi

Portekiz Rallisi

Her sene farklı bir Avrupa ülkesinde düzenlenen ralli yarışlarının bu seneki adresi Portekiz olacak ve sizler oyun içerisinde Portekiz’in başkenti Lizbon’a yolculuk yaparak ralli yarışlarına katılacaksınız. Portekiz Rallisi isimli bu oyunumuzda, farklı ülkelerden ralli yarışçılarının katılımı ile harika bir yarış tecrübesinin içerisinde yer alacak ve ralli aracınız ile Portekiz Rallisi oyununu oynayacaksınız. Portekiz Rallisi oyununda, ”yön” tuşları ile ralli pistlerinde aracınızı kullanacak ve Portekiz’de düzenlenen bu yarışların şampiyonu olmaya çalışacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık