Pou Göz Doktorunda

Pou Göz Doktorunda

Pou Göz Doktorunda adlı yeni oyunumuzda sevimli kahramanımız Pou bozulan gözleri için doktora gidiyor. Burada 8 ayrı testten geçerek göz sağlığının yeniden eski haline gelmesi sağlanacak ama sizin yardımlarınıza ihtiyacı var. Sekiz test için gerekli objeleri gösterildiği gibi Pou’ya uygulayın. Birinci testte Pou’nun iki gözüne damla damlatın ve nemlenen gözlerini silin. Daha sonra ise aleti kullanarak gözünün iyi görmesini sağlayın.Daha sonra ise yazıları seçebilmesi için yapılan testte gösterilen harfleri doğru bir şekilde belirtilen yere girin.

Bir sonraki testte ise gösterilen şekilleri doğru tahmin etmeye çalışacaksınız. Bu aşamayıda geçtikten sonra renkli tahtalar üzerinde harfleri doğru olarak bulmaya çalışın ve diğer testte ise makina yardımı ile pou’nun gösterilen resmi doğru görmesini sağlayacaksınız. Bu adımıda geçtikten sonra bu defa gözlük için numara belirleme aşaması geliyor ve Pou’nun gözlerine en uygun derece de gözlük için numara bulmaya çalışıyorsunuz. Son olarak gözlük için numarayı belirledikten sonra artık hepsi birbirinden farklı renkteki gözlüklerden birisini seçip muayeneyi tamamlıyorsunuz. Tüm bunları yaparken sadece fare kullanıyorsunuz ve oyunu kolayca tamamlayabiliyorsunuz. En eğlenceli bebek pou oyunları mexoyun.com’da sizleri bekliyor iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık