Pou Mutfakta

Pou Mutfakta

Sevimli oyun kahramanımız Pou yine iş başında. Hamarat kahramanımız bu sefer mutfakta karşımıza çıkıyor. İşi başından aşkın, çok yoğun ve açıkçası biraz da zor. Çünkü şef onu sürekli gözetliyor. Pou, hem şefin verdiği işleri bitirmek zorunda hem de o yokken haylazlıklarını yapmak zorunda. Bu heyecan ve eğlence dolu oyunu oynamak için sabırsızlanıyorsanız, haydi oyun başlasın… Oyunun oynanışı fare yardımı ile. Şef yokken sağdaki seçeneklerden, örneğin havucu seçerek fare yardımı ile doğruyoruz ve puanları biriktiriyoruz. Aman dikkat edin şef geldiğinde yanmayın! İyi eğlenceler!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık