Pou Araba Yıkama

Pou Araba Yıkama

Bebek oyunları sevimli kahramanı Pou bu defa bambaşka bir karakter ile karşınızda. Popüler oyun kahramanı Pou’nun yeni maceralarından birisi olan Pou Araba Yıkama oyunu mexoyun ayrıcalığı ile sitemizde.Bu oyunda sevimli Pou arabası ile bir yolculuğa çıkıyor çılgınca gezdikten sonra arabasının çok kirli olduğunu fark ediyor ve yıkamaya karar veriyor. Pou Araba yıkama merkezinde bulunan malzemeleri kullanarak aracını temizleyecek, önce güzelce bir su ile arabayı yıkayacak daha sonra silecek ve farklı malzemeleri kullanarak tertemiz olmasını sağlayacaksınız. Çok eğlenceli yepyeni bebek oyunumuz Pou Araba Yıkama Oyunu mexoyun.com’da iyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık