Power Rangers 2

Power Rangers 2

1990 yılında çocuklar için hazırlanmış süper fantastik macera filmi Power ranger artık oyun olarak sitemizde, 3D oyun kategorisinde yer alan power ranger 2 oyunu ile Siyah Ranger, Pembe Ranger, Mavi Ranger, Sarı Ranger, Kırmızı Ranger, Yeşil ve Beyaz Ranger’dan birine seçerek bu harika oyuna başlayabilirsiniz. Rangerslar karşılarına çıkan düşmanlarını yok etmek zorundalar bunun için her birinin kendisine özel güçleri bulunmaktadır. Hedefiniz onları en kısa sürede varış noktasına götürüp oyunu tamamlamaktır.Boşluk ile rangers özelliklerini kullanabilir Z tuşuna basılı tutarak diğer Power Rangerslardan birisini seçebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık