Prens Ateş ve Prenses Su

Prens Ateş ve Prenses Su

Çocuklar en sevdiğiniz oyunları yeni bölümleri ile mexoyunda bulabilirsiniz. En çok oynanılan oyunlar arasında yer alan Ateş ve Su için geliştirilen yeni oyunumuzda bu defa rengarenk bir doğada altınları toplayıp görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Prens Ateş ve Prenses Su bu güzel doğada bazen kakao olup çikolata kutuların içerisinden geçiyor, bazense ateş olup korların içerisinde görevlerine devam ediyor.

Büyük bir keyifle oynayacağınızı düşündüğümüz yeni oyunu iki kişilik olduğu için arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Öncelikle arkadaşınız ile ateş ve su karakterlerinden bir tanesini seçmek için anlaşın daha sonra ateş karakterini yön tuşları, Su karakterini ise W,A,S,D tuşları ile kontrol edip tüm puanları toplayıp bitişte yer alan kulübeye ulaşmaya çalışın ve yeni maceralarda hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık