Prenses Barbie

Prenses Barbie

Şimdiye kadar çeşitli oyunlar ile karşınızda olan Barbie yepyeni bir macera ile karşınızda! Süper kahraman olarak karşımıza çıkan Prenses Barbie Karanlık Sparkle ile mücadele etmeye çalışacak. Güzel bir günde Chelsa ve Stacey kardeşler birlikte ormanda bisiklet sürmeye çıkıyor. Bu sırada Sparkle sihirli güçleri ile tam uçurum kenarında minikleri düşürerek yaralanmalarını sağlıyor.

Küçük kardeşleri kurtarmak için barbie hemen hazırlanmaya başlıyor ve olay yerine ulaşarak minik kızların yaralarını tedavi etmeye çalışıyor .Sende bu sırada barbie’nin hazırlanmasını sağlayacak ve küçük kardeşlerin tedavisinde barbie ye yardımcı olacaksın. Mouse kullanarak eğlenceli ve bir o kadar macera dolu oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık