Prenses Celestia ile Prenses Luna Savaşı

Prenses Celestia ile Prenses Luna Savaşı

Uzun zaman önceydi Kötü Prenses Luna, Prenses Celestia’nın ülkesine saldırmak hazırlanıyordu.Kötü Prenses Luna,Prenses Celestia ölümüne düello teklif etti.Prenses Celestia bu teklifi kabul etmek zorundaydı.Ülkesi için bunu yapmalıydı.Kötü Luna kendisini çok geliştirmişti çok değişik teknikleri vardı ve Celestia’ı hemen öldürmek istiyordu.Bir çok teknik ile Celestia’ı saldıracaktır.Prenses Celestia’ı yön tuşları ile Luna’nın saldırılarından kaçabilirsiniz.Mouse’unuz ile ışın ateşi atabilirsiniz.Fakat Işın ateşi yükü hemen birikmiyor onun için dikkatli kullanın.Play butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz.Başarılar.İyi Eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık