Prenses Pony Saç Bakımı

Prenses Pony Saç Bakımı

Continue butonuna basarak oyuna giriş yapınız biraz bekledikten sonra Play butonu gelecektir karşınıza ona basarak oyuna başlayabilirsiniz.Öncelikle My Little Pony’e saç bakımı yapmanız gerekiyor.Mouse ile sırası ile neler kullacaksanız onlara tıklayarak bakımı yapabilirsiniz.Saç bakımı bittikten sonra Next butonuna basarak giysi ve aksesuar kısmına geçebilirsiniz.Giysi ve aksesuar kısmıda bittikten sonra sizin Pony’nizi Showa basarak fotoğrafını çekebilir ya da tekrardan Pony yaratabilirsiniz.Oyunumuzda ki müziğin sesini sağ üstten aç/kapa yapabilirsiniz.İyi Eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık