Prenses Sofia Tedavi

  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
Beğenilme %90

Prenses Sofia Tedavi

354 defa oynandı

Disney’in sevimli ve güzel prensesi Sofia kısa bir sürede çok sevildi, en güzel oyunları ve çizgi filmleri ile çocukların sevgilisi olan Prenses Sofia oyun oynarken düşüp yaralandı, hemen onu tedavi etmeye başla ve güzel prensesin sağlığına kavuşmasını sağla.Prensesin öncelikle yaralarını bez ile temizleyin, daha sonra ise kalp atışlarını dinleyin ekran içerisinde gösterilenleri fare kontrolü ile uygulayın ve prensesi sağlığına kavuşturup tekrar oynamasını sağlayın, iyi eğlenceler.

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık