Rahat Tatil

Rahat Tatil

Rahat tatil oyununda amacımız güzel kahramanımız çok yoğun bir şekilde çalışıyormuş ve artık bu yoğunluk yüzünden yorulmuş ve bunalmıştır. Bunun için çalıştığı yerden yıllık izin alıp  bir tatile gitmek istemektedir. İznini aldıktan sonra tatile gitmek için hazırlanacaktır. Gideceği yere göre giyinmek isteyen kahramanımız bu konuda bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza gideceği tatil yerine göre giydirerek onu çok güzel yapacağız. Oyunumuzu “MOUSE” ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık