Rainbow Dash Saldırı

Rainbow Dash Saldırı

My Little Pony sevenler için harika ve aksiyon dolu bir oyun ile karşınızdayız. Bu oyunda Rainbow Dash ile bulutlar üzerinde harika bir maceraya doğru yola koyulacaksınız. Bulutların üstünde hızla koşan Rainbow Dash beyaz minik bulutları toplamasını sağlayacak, siyah ölümcül bulutlardan uzak durmaya çalışacaksınız. Rainbow Dash ile bu görev sırasında zıplamak için “Boşluk” tuşunu kullanacaksınız kötü bulutlardan kurtulmak veya uzun süre havada kalmak isterseniz boşluk tuşuna uzun süre basmanız gerekiyor.

Topladığınız her beyaz bulut size 3 puan kazandırırken, siyah bulutlara çarpmanız halinde bir canınız yok olacak toplam 3 kere siyah buluta çarpmanız halinde oyun sona eriyor. Ama eğer siyah bulut çıktığında zıplar ve toynaklar ile siyah bulutları yok ederseniz ekstra 5 puan kazanacaksınız. Oyunumuz yüklendikten sonra size nasıl oynandığı hakkında bilgi veriliyor ve sonra “Kolay” ve “Zor” seçeneklerinden birisini seçip “Play” tuşuna basarak bu eğlenceli maceraya başlamış oluyorsunuz.

En sevdiğiniz pony oyun karakterleri ile en güzel oyunlar sunan sitemizde yeni Rainbow Dash Saldırı oyunu için bol şans dileriz. İyi eğlenceler!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık