Rapunzel Annesiyle Bahçede

Rapunzel Annesiyle Bahçede

Çok sevdiğimiz masal kahramanı Rapunzel’i bu sefer oyunlarda göreceğiz. Hemde annesiyle birlikte bahçedeyken göreceğiz. Rapunzel annesinin yardımıyla bahçede bitki yetiştiriyor. “Mouse” ile oyunu kontrol edebilirsiniz. Rapunze ve Annesiyle birlikte bahçeye meyve, sebze, bitki ekip onların büyümesini, çiçeklenmesini hatta meyve vermesini sağlayabilirsiniz. Bitkileri temizleyip daha hızlı büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Bütün bunları ise “Mouse” ile çok kolay bir şekilde bitkilerin üzerine tıklayarak yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık