Rapunzel Bebek Bakımı

Rapunzel Bebek Bakımı

Rapunzel oyunlarında, hem grafik hemde oyun formatları diğer kız oyunlarına göre oldukça kaliteli bir seviyede yer almaktadır. İşte bu kaliteli ve güzel oyunlardan birinde, Rapunzel bebeğine bakacak ve sizlerde Rapunzel’in evine konuk olarak, ona yardım edeceksiniz. Peki, nasıl Rapunzel’e yardım edeceksiniz hemen anlatalım. Rapunzel Bebek Bakımı oyunu başladığında, ”play” yazısına tıklayarak önce oyuna girecek ve bebeğin odasına adımınızı atacaksınız. Sonrasında ise, Rapunzel’de orada olacak ve bebeğinin ağladığını görecek. İşte o andan itibaren Rapunzel ve sizler için oyun başlamış olacak. Hemen el işareti ile yapılan yönlendirmelere uyarak bebeğe bakmaya başlayacak ve Rapunzel Bebek Bakımı oyunu süresince, ”mouse” ile Rapunzel’e yardım ederek bebeğine bakmasını sağlayacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık