Regular Show Oyunu 3D

Regular Show Oyunu 3D

Hayatımıza Regular Show ismi ile giren  “Sürekli Dizi” dünya genelinde büyük bir üne sahip Cartoon Network mutfağından hazırlanmış eğlenceli bir çizgi filmdir, Regular show oyunlarının birçok çeşidi sitemizde yer almaktadır şimdi 3D oyun olarak hazırlanan Regular Show 3D oyunu ile karşınızdayız. İlerlemeli oyunda, Rigby ve Mordecai son derece tehlikeli bir savaşın tam ortasında kalırlar. İkili güçlerini tüketmemek için sıra ile savaşmak zorunda bu yüzden sayıca fazla düşmanı yok etmek için sıra ile değişimli olarak saldırıp hızlı bir şekilde atak yapıp oyunu bitirmeniz gerekiyor. Rigbi elindeki büyük balık ile daha etkili vuruşlar yaparken,  Mordekay ise hızlı olmasına rağmen daha etkisiz bu yüzden karakter seçimlerini zamanında yapman oyunun devam etmesine olanak sağlayacaktır.

 

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık