Regular Show Zıplama

Regular Show Zıplama

Sürekli dizi olarak büyük bir izleyici kitlesine sahip olan eğlenceli çizgi film Regular Show yeni maceralarına mexoyun.com’da devam ediyor. Yeni oyunumuzda Rigby ile mağara adamının üstüne hızla ilerleyeceksiniz. Çok hızlı hareket eden adamın üzerindeyken çıkan engellerin üzerinden zıplayacak ve aynı anda bonusları toplayacaksınız. Yüksek yerlere zıplamak için fareniz ile ekrana iki kere tıklayabilirsiniz. Yol üstünde bazen borular çıkacak ve eğilerek geçmeniz gerekecek bunun içinde boşluk tuşunu kullanabilir ve bu harika oyunu sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.Regular Show Zıplama oyunu ile macera kaldığı yerden devam ediyor. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık