Robot Turgut

Robot Turgut

Oyun dünyasının yeni ve Türk robotu Turgut artık mexoyun.com’un en eğlenceli oyun karakteri olmaya aday bir şekilde Robot Turgut oyunu ile bizlerle beraber olacaktır. Robot Turgut oyununda, minik robotun kendini geliştirmesi için ona yardımcı olacaksınız. Turgut, henüz tam olarak hareket edip yürüyemediği ve yürüdüğü yollardan nasıl geçileceğini bilemediği için sizlerden yardım isteyecek ve sizlerde Robot Turgut oyununda, Turgut’un oyun platformundaki düzenekleri kullanmasını ve doğru hamleler yaparak platformda ilerlemesini sağlayacaksınız. Robotların kralı olmaya aday Turgut’un maceralarına hazır mısınız?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık