Ronaldo Frikik

Ronaldo Frikik

Dünyanın en büyük ve yetenekli yıldızlarından ronaldo bu müthiş oyun ile karşınızda. Birbirinden farklı ünlü klüplere frikik atışları yapın, size verilen toplam frikik kullanma hakkı 10 bu yüzden frikik atacağınız köşeyi iyi seçin ve gol atmaya çalışın, frikik atabilmek için boşluk tuşu ile topun gideceği yeri, falso ayarlarını ve hızını seçin sonra yine boşluk ile şutunuzu çekin ve yeni takımlara karşı oynamaya başlayın, iyi eğlenceler oyuncular

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık