Safari Macerası

394 defa oynandı

3D araba oyunlarının en heyecan dolu serüveninde bu kez Afrika’nın en tehlikeli dağ yamaçlarında jeep aracınızı kullanmak için yola çıkacaksınız. Çıktığınızda yolda her an bir tehlikeli ile karşılaşma şansınız olacak ve bu zorlu 3d araba oyununda, safariyi tam anlamı ile yaşayacaksınız. Safari Macerası oyunu süresince, ”yön” tuşları ile safari aracınızı kullanarak yolu takip edecek ve birazda hislerinizi ortaya koyarak doğru yollardan giderek oyunu bitirmeye çalışacaksınız. Gerçek anlamda 3d oyun keyfini Safari Macerası yaşamaya hazırsanız, Afrika’ya yolculuk başlasın, macera durmasın.

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık