Şahin Drift

Şahin Drift

Şahin Drift oyunumu dedi birisi ? Evet yanlış duymadınız bütün Türkiye’de nam salmış Şahin araçlarının drift serüvenlerini artık üstlenme sırası sizde. Aracınızı mükemmel bir şekilde modifiye edip drift yaparak mükemmel derecede eğlenerek kendinizi göstermenizin vakti geldi. Şahin Drift oyununda yapabilecekleriniz sınırsızdır. Çünkü altınızda kullandığınız araba bir şahindir ve şahinler asla durmaz siz ne istiyorsanız onu yapmakta özgürdür. Hemen becerilerini ve gücünü kullanarak Şahin Drift oyununda birinci sıralara yükselme vaktin geldi Oyunu oynamak için sadece ”yön ve ”boşluk” tuşlarını  kullanmanız yeterlidir. Bu oyunda biran önce yerini almalı ve nefes kesici driftler yapmaya hazır olmalısın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık