Sapanlı Savaşçı

Sapanlı Savaşçı

Büyük bir savaşçı düşünün ve bu savaşçı, savaş esnasında tüm silah ekipmanlarını kaybeder. Artık savaşçı için belki de bir sonun başlangıcı gelmek üzeredir. Bu sonu getirmemek için sizler Sapanlı Savaşçı oyununa girecek ve elinde sadece sapanı ile kalmış olan savaşçının yardımcısı olacaksınız. Sapanlı Savaşçı oyununda, rakiplerinize atışlar yaparak onları avlamalı ve Sapanlı Savaşçı’nın henüz ölmediğini tüm oyun dünyasına kanıtlamalısınız. Sapanın silah olarak kullanılacağı harika bir oyuna hazırsanız, Sapanlı Savaşçı sizleri bekliyor diyerek, savaşı başlatıyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık