Şapka Avcısı

Şapka Avcısı

Eğlenceli etaplar, zorlu görevler ve daha fazlasını yaşamak için Şapka Avcısı oyununa davetli olan mexoyun.com üyeleri, Şapka Avcısı oyununda oyun alanında karşınıza çıkacak olan surat ikonlarının kafalarında yer alan şapkaları vurarak düşürmeye çalışacaksınız. Şapkaları avlarken surat ikonlarına dikkat etmeli ve onları hedefinizden çıkarmalısınız. Bu ikonlara herhangi bir isabet sonrası oyunu tekrardan oynamak zorunda kalabilirsiniz diyor ve ”fare” ile atışlarınızı yapabileceğinizi belirterek Sizleri Şapka Avcısı oyununa davet ediyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık