Saray Koruma

Saray Koruma

Bütün askerleri öldürülen kral sarayını tek başına korumak zorunda kaldı. Bu yüzden savaş sanatları konusunda pek becerikli olmayan kral senin yardımına ihtiyaç duyuyor. Bunun için krala yardım ederek saraya saldırmak isteyen tüm düşman askerlerini ortadan kaldırman gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra sarayın savunma kısmını güçlendirerek aynı zamanda ok fırlatman gerekmektedir. Eğer düşmanların senden hızlı davranırlarsa ve saraya zarar verirlerse elini daha çabuk tutman gerekecektir. Bu sebeple de senin saraya ekleyeceğin ok fırlatma sistemini en uygun yere ekleyerek düşmanlarına daha uzaktalarken ok fırlatabilirsin. Böylece saraya feth için gelen bütün düşmanların bozguna uğrayacak ve hepsini öldürdüğün zaman daha yeni görevleri tamamlamak için yeni düşmanlarla karşılaşacaksın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık