Sas 4 : Zombi Saldırı

Sas 4 : Zombi Saldırı

Online web tabanlı aksiyon oyunu olan Sas 4 Zombi Saldırı ile gerçek aksiyonu yaşayacak ve müthiş bir kovalamacanın tam ortasında olacaksınız.Bu oyun uzay’da yer alan savaşçılar ve Zombiler arasında geçiyor birçok kullanıcı tarafından oynanılan Zombie Assult  ile amacınız hızla uzay gemisini ele geçirmeye çalışan Zombileri ve onların daha gelişmiş hallerini yok etmek olacak. Öncelikle bağlantı sağlandığında isterseniz kayıt olarak diğer kullanıcılar ile oynayın veya Ziyaretçi (Guest) girişi yapın, daha sonra kendinize bir karakter oluşturun ve Play tuşuna basın başlangıçta size verilen orta kalite silah ile ilk bölümü geçerek puan kazanın karakteri hareket ettirmek için W,A,S,D, ateş etmek için mause kullanın. Bomba göndermek için “F” tuşu, şarjör değiştirmek için “R” tuşunu kullanın.Yeni bölüm’de silaha yeni özellikler ekleyin ve zorlu bölümleri daha kolay geçin. Çok oyunculu oyunlar kategorisinin en güzel oyunları arasında yer Alan Sas 4: Zombi Saldırı ile keyifli bir oyun deneyimi yakalayın, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık