Savunma Hattı 2

Savunma Hattı 2

Savunma Hattı 2 adlı yeni ve çok heyecanlı bir oyun ile karşınızdayız. Bu oyunumuzda krallığınız düşman saldırılarına uğruyor ve siz düşmanların kuşatmasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Kalenize ilerlemeye çalışan düşman birliklerini yol boyunca yerleştireceğiniz askeri unsurlar ile anında yok edeceksiniz. Başlangıçta yavaş yavaş ilerleyen düşmanlar siz onları yok ettikçe daha güçlü ve fazla bir sayı ile şehrinize saldırmaya başlıyor.

Maceranın hiç eksik olmadığı Savunma Hattı 2 oyunu mause yardımı ile oynanıyor. Tanklarınızı ve askeri birliklerinizi belirlediğiniz alana yerleştirmek için fare ile alt kısımdaki alana tıklıyorsunuz ve bir seçim yaparak alıp istediğiniz bölgeye yerleştirebiliyorsunuz. En doğru stratejiyi uygulayarak oyunun kazananı olabilirsiniz bunun için yapmanız gereken sadece düşünmek ve uygulamak hepsi bu kadar. İyi eğlenceler dileriz..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık