Scootaloo ile Pony Kaykayı

Scootaloo ile Pony Kaykayı

My Little Pony kahramanlarından Scootaloo ile Pony Kaykayı ile kaykay yapmaya hazır mısınız ? Enter tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.Scootaloo ile kekleri toplamalısınız.Scootaloo kontrol etmek için yön tuşları kullanabilirsiniz..Scootaloo ile kaykay sürerken önünüze samanlar ve Derby karakteri çıkacaktır.Samanların üstünden atlamak için üst yön tuşuna basmalısınız.Derby karakterine çarpmamak için üst yön tuşuna dikkatli kullanın çünkü Derby havada onun size çarpmasını bekliyor.Dikkatlice keklerinizi toplayın ve puanını katlandırın.Oyun sonunda kaç tane kek ve ne kadar ilerleye bileceksiniz.İyi Eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık