Şehirde Park Heyecanı

Şehirde Park Heyecanı

Şehirde Park Heyecanı adını bile duyduğumuzda bizi heyecanlandıran bu oyunda kendinizi ben buradayım dercesine hissedeceksiniz. Öyle küçük arabaları büyük park alanlarına park etmekle şoför olunmaz. Büyük kamyonetinizi şehrin bölgelerinde işaretlenen bölgelere park ederek kendinizi gösterin. Şehirde Park Heyecanını an ve an yaşayabilmek için sadece ”yön” tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır diyerek sizleri şehrimize davet ediyor ve bir an evvel park etme oyununa başlamanız için haydi mexoyun.com üyeleri, Şehirde Park Heyecanını başlatıyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık