Şeker Yağmuru 2

Şeker Yağmuru  2

Küçük büyük herkesin severek oynadığı ve yeniden oynarken hiç sıkılmayacağı bir oyun ile karşınızdayız. Beceri oyunları kategorisinde yer alan Şeker Yağmuru 2 isimli yeni oyunumuza başladığınız andan itibaren heyecanlı bir şekilde oyunu oynamaya devam edeceğinize eminiz. Rengarek şekil ve desenler ile kutucukların içerisine dizilen şekerleri fareniz yardımı ile yok etmeye ve yüksek skorlar ile yeni bölüme geçmeye çalışacaksınız. Size oyun içerisinde verilen süre içerisinde aynı renkteki şekerleri en az 3 olmak üzere yanyana getirip temizlemeye çalışacaksınız, eğer daha fazla aynı renk ve şekili yanyana getirebilirseniz extra puanlar ve ayrıcalıklar kazanırsınız. Oyun yüklendikten sonra play tuşuna basarak bu harika oyuna başlayabilir ve eğlenceye ortak olabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık