Sevimli Köpek

Sevimli Köpek

Birbirinden şirin olan 3 köpekten dilediğini seçerek bakımlarını yapmak ister misin? İnsanların en sadık dostu olarak bilinen bu sevimli canlılardan dilediğin köpek türünü seçerek oyuna başlayabilirsin. Oyuna başlayınca süre geriye doğru işleyeceği için süre bitmeden seçtiğin minik köpeğin tüm bakımlarını yapman gerekmektedir. Oyundaki talimatlar sana kolaylık sağlamak için yardımcı olacaktır ve bu talimatların hepsine harfiyen uyarak sevimli köpeğin bakımını daha kolay bir şekilde sağlayabilirsin. Süre bittikten sonra diğer 2 köpekten de dilediğini seçerek bütün köpeklerin bakımınıda yapma şansın bulunmaktadır. Bu sebeple oyundaki süreyi iyi kullanarak süre bitmeden tüm görevleri eksiksiz yerine getirmeye çalışmalısın. Bu şekilde herkes senin ne kadar iyi bir köpek dostu olduğunuda anlayacaktır ve gurur duyacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık