Silah Poligonu 2

Silah Poligonu 2

Silah Poligonu oyunlarının ikinci versiyonu olan Silah Poligonu 2 oyunumuzda, zorlu parkurlardan oluşan bir atış poligonunda yer alacak ve hedefleri vurmak için silahınızı kullanacaksınız. Silah Poligonu 2 oyununa başlamak isteyen oyun severler, oyunumuzun açılış alanındaki ”play” yazısına tıkladıktan hemen sonra farklı zorluk derecelerine sahip bir çok oyun seçeneği ile karşılaşacaksınız. Bu seçenekler arasında her parkur içerisinde sadece birinci etapları seçme zorunluluğunuz bulunacak ve oyun başladığında birinci etaplardaki performanslarınıza göre diğer etaplara da geçiş hakkınız olacaktır. Silah Poligonu 2 oyunu süresince ”fare” aracınızı kullanarak silahınız ile poligon içerisinde ateş edebileceksiniz. Harika bir atış alanında, silahınız ile süper bir gösteri yapmaya hazır mısınız?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık