Sinir Küpü

Sinir Küpü

Bu küp, öyle bildiğiniz küplerden değil. Çünkü bu küp tam bir sinir küpü olarak sizlerin karşısına çıkacak ve sizler sinirlerinize hakim olarak küpün kontrolünü sağlayarak oyun platformları içerisinde yer alan boşluğa küpü denk getirerek yerleştireceksiniz. Sinir Küpü oyununa başlamanız için ilk önce ”skip” yazısına tıklayacak ve ”start new game” butonuna bir tık attıktan sonra ”next” butonu ile oyun içerisine doğru ilerlemeye çalışacaksınız. Bu son aşamayı da geçtikten sonra artık Sinir Küpü çılgınlığı başlayacak ve sizler birinci bölümden itibaren küpü kontrol edecek bu kontrolleri ”yön” tuşları ile küpün olduğu platform içerisinde sağlayabileceksiniz. Sinir Küpü ile farklı bölümlere adım atmanız için artık tek yapmanız gereken küpü platformdan aşağıya düşürmeden boşluklara denk getirmek olacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık