Sinirli Küp

Sinirli Küp

Beceri oyunlarına yeni bir renk katacak olan Sinirli Küp oyununda, sinirlerinize hakim olmak zorunda olacaksınız. Bunun için de oyun platformunda iyi bir performans göstermeniz ve sinirli küpü dikkatli bir şekilde kontrol etmelisiniz. 3 boyutlu bir oyun olma özelliğini taşımakta olan Sinirli Küp oyunundaki amacınız, platform içerisinde hızlı bir şekilde hareket edecek olan küpü kontrol etmek ve karşısına çıkan sabit engellerin üzerinden atlamasını sağlamak olacaktır. Küp ile oyun platformunda üç farklı alanda yarışacak ve bir alanı başarıyla bitirmenizin hemen ardından bir sonraki alana geçerek Sinirli Küp oyununa hız kesmeden devam edeceksiniz. Sinirli Küp oyunu süresince, ”boşluk” ve ”fare sol” tuşu ile sinirli ama bir o kadar da şirin görünümlü küpü kontrol edebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık