Şirin ve Şirine 5

Şirin ve Şirine 5

Yine Şirinler ailesi, yine macera ve yine eğlence dolu bölümler sizleri bekliyor. Şirin ve Şirine’nin oyun dünyasındaki kahramanlıkları bitmek bilmiyor ve artık kahramanlarımız beşinci serüvenleri ile mexoyun.com üyeleri ile buluşuyor. Şirin ve Şirine 5 adlı oyunumuzda, Şirin ile Şirine’nin platformlarda hareket etmesini ve mantarları toplamasını sağlamak için oyun süresince ”wasd” ile ”yön” tuşlarını kullanarak Şirin ve Şirine’yi kontrol edeceksiniz. Ayrıca, oyun esnasında diğer engelleri de göz ardı etmeden iki karakterinde bu engellere takılmadan Şirin ve Şirine 5 oyununu tamamlamasına yardımcı olacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık