Şirin ve Şirine

Şirin ve Şirine

Şirinler çizgi filmi, çocuklar tarafından hayranlıkla seyredilmekte ve dünya üzerinde en çok takip edilen çizgi karakterler olarak yer almaktadır. Şirinler ailesinin bu kadar çok sevilmesinden sonra artık bizler, bu sevimli ailenin oyun dünyasında da yer alması gerektiğini düşünerek sizlere harika bir Şirinler Ailesi oyunu hazırladık. Yer alacağınız bu eğlenceli oyunda sizler aile üyelerinden Şirin ve Şirine‘yi kontrol ederek oyun platformu üzerindeki yeşil ve kırmızı mantarları toplamasını sağlayacaksınız. Platform üzerinde yer alan bu renkli mantarları topladıktan sonra Şirin ve Şirine’nin platformun en üst noktasındaki evlere girmesini sağlayarak, oyundaki bölümü tamamlayabilirsiniz. Şirin ve Şirine oyununda, ”w,a,s,d” ve ”yön” tuşları ile Şirin ile Şirine karakterlerini kontrol edebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık