Sivil Trafik Polisi

Sivil Trafik Polisi

Keyifle oynadığımız araba oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek mexoyun.com’da yaşanan sınırsız eğlenceye hız kesmeden devam ediyoruz. Sivil Trafik Polisi olacağınız, şehirdeki trafik kontrolünü sağlayarak büyük bir başarıya ulaşacağınız bu araba oyunumuzda, ”mouse” ile şehir meydanında hareket halinde trafiği oluşturan araçların kontrollü bir şekilde istikametlerine yön verecek ve Sivil Trafik Polisi olarak yoğun trafiği kolay bir hale getireceksiniz. Haydi mexoyun.com üyeleri, trafik polisi olmak için şimdi oyuna başlayın ve şehir trafiğinin kontrolünü sağlayın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık