Siyah Giyen Adamlar

Siyah Giyen Adamlar

Siyah Giyen Adamlar oyunu ile intikam peşinde olan adama yardımcı olmak ister misin? Düşmanlarının sayısı epey fazla olan adam, kendisine ait olan silahını kullanarak mermisi bitmeden tüm düşmanlarını ortadan kaldırmak istiyor. Fakat oyun bölümlerle oynandığı için oyunun zorluk derecesi gittikçe artacaktır ve öldürmen gereken düşmanlarında daha zorlu yerlere saklanacaktır. Bu yüzden bölümlerde sana tanınmış olan mermileri düşmanlarına doğru iyi bir hedef almalı ve daha sonra atışını yapmalısın. Böylece bölümleri daha yüksek bölümlerle tamamlayarak siyah giyen düşmanlarını daha kolay öldürebilirsin. Düşmanlarının bulunduğu alanda ateş edeceğin kurşunların sekme  ihtimali bulunduğu için bunu fırsata çevirerek en az şekilde kurşun sıkarak tüm düşmanlarını ortadan kaldırma başarısını sergileyebilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık