Son Dinazor

Son Dinazor

Nesilleri hızla tükenen dinazorların sonuncusu yeryüzündeki insanlar yüzünden yer altına indi, ama burada da macera peşini bırakmadı ve kötü kedilerle büyük bir savaşa başladı.Kediler Son Dinazor’dan sayı olarak çok fazlalar ve heryerden saldırmaya başladılar, dino elinden geldiğince hızlı bir şekilde hareket edip kötü kedileri yer altından temizlemek istiyor, yön tuşları ile hareket ettirilen oyunda sıkça zıplamak ve ateş etmek gerekiyor silahı kullanmak için C tuşuna basmanız yeterli, çok güzel bir oyun olan Son Dinazor en iyi oyunların adresinde!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık