SOS

SOS

Sos oyunu, önceki senelerde kağıt üzerinde iki kişi veya üç kişi olarak oynanan, kağıtların üzerinde bulunan kare şeklindeki bölgelere o ile s harflerinin yerleşmesi sonrasında oyuncuların ”sos”kelimesini yan yana, alt alta veya çapraz bir şekilde yakalaması ile puanlar kazanılan bir zeka oyunudur. Özellikle çocukların dersi kaynatmak için başvurdukları en önemli, en basit ve en eğlenceli oyunların başında gelen SOS oyunu artık oyun dünyasında da flash formatlı olarak yer alacaktır. SOS oyununu oynamak isteyen mexoyun.com üyeleri oyun açıldıktan sonra ”mouse” aracı ile s,o,s alanlarına tık koyarak kırmızı renge bürünmesini sağlayarak bu şekilde ”sos” yazısını oluşturmaya çalışacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık