Soyguncularla Mücadele

Soyguncularla Mücadele

Öğle saatlerinde şehirdeki banka, kimliği belirsiz soyguncular tarafından soyuluyor. Siz de bu esnada bankaya gidiyorsunuz ve soyguncularla çatışıyorsunuz. Elinizdeki silah ile karşınıza çıkan tüm soyguncuları vurmanız gerekiyor. Sol üstte, bölümü geçmek için vurmanız gereken soyguncu sayısı yazıyor. Bu kadar kişiyi vurduktan sonra bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Nişan almak için farenizi kullanabilir, şarjör değiştirmek için karakterinizin üzerine tıklayabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık