Sporcu Süngerbob

Sporcu Süngerbob

Çizgi film dünyasının sevimli karakteri sünger bob bu defa bir sporcu olarak karşımıza çıkıyor. Sünger bob insanları etkilemek için spora başlamış ve fit bir vücuda sahip olmak için çalışıyor. Bizim yapmamız gereken o spor yaparken gerekli isteklerini yerine getirmek, oyun yüklendikten sonra sporcu süngerbob için start tuşuna basarak oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra Sünger Bob’un yanında yer alan spor aletlerini kullanmasını sağlayıp altta yer alan Barın dolmasını sağlıyoruz. Bar dolumu tamamlandığı zaman spor tamamlanmış olur ve yeni bir bölüme geçerek oyunumuz devam eder. Bu oyunu fare ile kontrol ederek oynayabilirsiniz iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık