Stratejik Savunma

Stratejik Savunma

Savaş oyunlarında biraz da stratejlerinizi konuşturmaya hazır mısınız? Yaratıklara karşı zafer çığlıkları atmak için bu 3 boyutlu strateji oyununa başlayacak ve bölgenizi yaratıklar karşısında korumak için hemen harekete geçeceksiniz. Stratejik Savunma oyununda harekete geçmek için kendi savaş alanınıza belli savaş ekipmanları kuracak ve yaratıkları gördüğünüzde bu ekipmanlar otomatik olarak aktifleşerek, saldırıya geçeceklerdir. Silahlarınız saldırdıkça yaratıklar yok olacak ve sizler puanlar kazanacaksınız. Bu puanlar ile savaş bölgenizi daha da güçlendirmek için ekipmanlarınızı çoğaltacak ve Stratejik Savunma oyununu ”fare” yardımı ile oynayacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık