Sualtı Fotoğrafçısı

Sualtı Fotoğrafçısı

Sıra dışı oyunların ilk adresi mexoyun.com’da farklı bir oyunla daha buluşuyor ve hep birlikte eğlenceyi Sualtı Fotoğrafçısı oyununda yaşamaya başlıyoruz. Sualtı Fotoğrafçısı oyunundaki amacınız, kontrol edeceğiniz oyun karakteriniz ile denizin diplerine inmek ve sonrasında denizin en dip noktalarında fotoğraflar çekmek olacaktır. Bu fotoğraf çekimleri boyunca, deniz içerisinde tehlikeli canlılar üzerinize doğru gelebilecek ve sizler ”mouse” ile fotoğraf cihazınızda bulunan ”flash” özelliğini açarak bu canlıları oyun karakterinden uzaklaştırmış olacaksınız. Sualtı Fotoğrafçısı olmaya aday tüm mexoyun.com üyeleri için eğlence zamanı.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık